СУБСИДІЇ. ОБМАН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ?

Scan0001-1

 

________________________
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 лютого 2015 р. № 106
Про удосконалення порядку
надання житлових субсидій

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/106-2015-%D0%BF

«Я усвідомлюю, що в разі подання мною у ???неповному??? обсязі або ???недостовірних??? відомостей про осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, їх доходи і витрати мені може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання. У такому разі зобов’язуюся ???повернути??? надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії ???у подвійному розмірі???.»

________________________
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 26 червня 2015 р. № 475
Про спрощення порядку призначення
та надання населенню житлових субсидій

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248315469

…в абзаці восьмому слова “у подвійному розмірі” виключити»

«Я усвідомлюю, що в разі подання мною у ???неповному??? обсязі або ???недостовірних??? відомостей про осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, їх доходи і витрати мені може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання. У такому разі зобов’язуюся ???повернути??? надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії.»

КОМЕНТАР ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА:
З березня вимагаємо навіть не тільки відмінити/скасувати/виключити термін «НЕПОВНІ ВІДОМОСТІ» чи нову постанову Уряду винести, а скасувати !!!заднім рахунком!!! — бо нова постанова стосуватиметься нових заяв і нових родин і напевно не буде мати зворотньої дії і тому за ???травень, червень, липень??? є всі шанси що люди, наші співвітчизники можуть постраждати!!!

NSU_SUBSIDIYA

____________________________
ДО УВАГИ:

Субсидія-пастка.ВИМАГАЙТЕ ДОВІДКУ,-Хабібуллін | ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap4553/

Массовый грабеж, или Субсидии – ловушка для населения
http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap4443/

 

Навигация по записям

*/?>