Нова солідарна Україна вже в соціології

 

nova_solidarna_ukraina

 

Нова солідарна Україна вже в соціології

Високошановні співвітчизники та Кияни!

Прийняття 14 липня закону про місцеві вибори напевно дали поштовх і почала надходити інформація, що в Києві біля станцій метро, на зупинках транспорту, біля ринків та в інших місцях проводяться соціологічні дослідження згідно доданого фото анкети.

Завдячуючи Вашій увазі до Нової солідарної України та направленої мені анкети соціологічного дослідження — Нова солідарна Україна також серед інших зазначена в анкеті.

Маю честь повідомити, що Нова солідарна Україна наперед вдячна мати честь бути в анкеті соціологічного дослідження поряд з відомими та потужними назвами і у звязку з чим буду вдячний, якщо Ви зможете витратити свій час та у разі потрапляння до Ваших рук подібних анкет — надіслати фото такої анкети, заповненої Вами незалежно від зазначеного Вами результату соціологічного дослідження.

Беру на себе відповідальність повідомляти про такі анкети незалежно від зазначеного результату соціологічного дослідження, а також, у разі отримання кінцевого результату, повідомляти всіх публічно, відкрито та транспарентно про результат.

З великою повагою і вдячністю,

Вадим Хабібуллін
НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА
15.07.2015

 

Навигация по записям

*/?>