Урядова енергоефективність Яценюка виявилася програмою Азарова

image

 

 

image

 

image

 

Урядова програма з енергоефективності Яценюка
виявилася програмою Азарова,-Хабібуллін

…до уваги ЗМІ, громадськості, журналістів..
НАДАЮ ПОВНИЙ ДОЗВІЛ НА ПЕРЕПОСТ/ПЕРЕДРУК

15 вересня 2015 року Вадим Хабібуллін дав інтерв’ю декільком провідним телевізійним каналам з приводу нової реформи — «програми» Уряду Арсенія Яценюка про відшкодування частини суми кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та/або матеріалів тобто так названої програми з енергоефективності.

Про так названу «субсидійну реформу» Вадим Хабібуллін вже розкрив всі прелєщі ще в березні 2015р. та після пресконференції 18 червня 2015р. — Уряд Арсенія Яценюка задовольнив вимоги і нарешті скасував «штраф в подвійному розмірі за помилки в субсидіях» своєю новою Постановою #475 від 26 червня 2015р.

Саме тому, не занурюючися в «нові перли» цієї «енергоефективної реформи» (реальність, відсотки, вартість, строки, тощо), оскільки Ви зможете в найближчий час побачити це в ефірі деяких телеканалів — Вадим Хабібуллін наголосив тільки на трьох майже сенсаційних проблемах, про які Арсеній Яценюк забув сказати у своїх публічних виступах та у програмі «10 хвилин з Прем’єр-міністром», а саме:

1. Розпіарена так названа Урядова програма Арсенія Яценюка про відшкодування частини суми кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та/або матеріалів тобто так названа програма з енергоефективності напевно не є програмою Уряду Арсенія Яценюка, а є програмою «попередників», тобто є програмою Уряду Миколи Азарова, запуск якої розпочався у жовтні 2011р. згідно Постанови Уряду Миколи Азарова #1056 від 17.10.2011р.

2. Розпіарена так названа Урядова програма Арсенія Яценюка про відшкодування частини суми кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та/або матеріалів тобто так названа програма з енергоефективності стосується тільки вартості товару, тобто робота, вартість послуги з встановлення, обслуговування, тощо не стосується, що передбачено також незміненою Постановою Уряду #243 від 01.03.2010р.

3. Розпіарена так названа Урядова програма Арсенія Яценюка про відшкодування частини суми кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання та/або матеріалів тобто так названа програма з енергоефективності спрямована на залучення начебто вигідними банківськими відсотками якомога більшої кількості саме будинків, які таким штучним чином хочуть загнати в ОСББ, знявши на все останнє майбутнє «житлові проблеми» цих будинків з влади як центральної так і місцевої, бо переважна більшість таких будинків потребуватимуть сьогодні і в найближчому майбутньому капітальних ремонтів, оновлень, підтримань, вкладень, тощо, а після створення ОСББ це буде вже проблема людей цього будинку, в тому числі оплата наперед тепла, води, отоплення, тощо.

Контакти Вадима Хабібулліна:
член Громадської ради при ГУ МВС Києва
лідер громадської організації «Нова солідарна Україна»
http://www.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

____________________________________________________

Арсеній Яценюк «Енергоефективність»
https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/videos/551104735043666/
http://youtu.be/XvHqDSrCL0s

Постанова Уряду Миколи Азарова #1056 від 17.10.2011р.
http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/programs/energy/postKMU.pdf

Ощадбанк:
http://www.oschadbank.ua/ua/energo/

Укргазбанк:
http://www.ukrgasbank.com/ukr/personal/credits/warmhouse/

Вадим Хабібуллін | Житлово-комунальні послуги
http://khabibullin.kiev.ua/category/gitlovo_komynalni/

____________________________________________________________
Урядова програма з енергоефективності Яценюка виявилася програмою Азарова (відео) http://www.coruption.net/novini/item/62462-uryadova-programa-z-energoefektivnosti-yatsenyuka-viyavilasya-programoyu-azarova-video

image

Навигация по записям

*/?>