Про можливі підозрілі фінансові операції з ознаками відмивання (Ігнатпільський кар’єр, інші)

15384

СКАЧАТЬ: Державна служба фінансового моніторингу України 14.09.2015 САЙТ.pdf

______________________________________________________________________

 

image

 

image

Україна, Київ, 14.09.2015

 

 

КОМУ: Державна служба фінансового моніторингу України

04655, МСП 655, м. Київ, вул. Білоруська,24

 

Щодо забезпечення національної безпеки шляхом протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також можливості виявляти, перевіряти і розслідувати злочини, пов’язані з відмиванням коштів та іншими незаконними фінансовими операціями,  тощо…

 

 

 

 

 

 

ЗАЯВА-ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО МОЖЛИВІ ПІДОЗРІЛІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ

З МОЖЛИВИМИ ОЗНАКАМИ

ЛЕГАЛІЗАЦІЇ (ВІДМИВАННЯ) ДОХОДІВ

ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ФІНАНСОВОМУ МОНІТОРИНГУ

ТА/АБО З МОЖЛИВИМИ ОЗНАКАМИ

УХИЛЕННЯ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ

ПОРУШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ

 

 

 

Щодо (ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ІГНАТПІЛЬСЬКИЙ КАР’ЄР», ЄДРПОУ 01374547) та (ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР«, ЄДРПОУ 32850455) та ПЕРЕЛІКУ З 48 ОСІБ (ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ), ЯКІ МОЖУТЬ МАТИ ПРИЧЕТНІСТЬ (ДОДАЄТЬСЯ)…

 

 

 

ВІД: Громадянин України

ХАБІБУЛЛІН ВАДИМ МОНЕВ’ЯРОВИЧ

(паспорт СО №886030)

Член Громадської ради

при ГУ МВС України в м. Києві

(2015-2017, Наказ №183 від 23.02.2015)

адреса поштова: 01001, Київ-1, а/с №411-В, Головпоштамт

адреса електронна: 1975@khabibullin.kiev.ua

адреса інтернет: http://www.KHABIBULLIN.kiev.ua/

адреса соцмережі: https://www.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

телефон: (044)2280666, (044)2210666, (067)2096660

 

 

 

 

Високошановні колеги!

 

Відповідно до пункту 8 статті 12 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», у випадку, коли проводяться фінансові операції, що мають достатні підстави ПІДОЗРЮВАТИ, що такі фінансові операції стосуються Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» то фізична/юридична особа так само і як акціонер, власник крупного пакету акцій, що володіє більш ніж десять відсотків акцій (11% акцій) ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ невідкладно повідомити в день виникнення підозр про такі фінансові операції спеціально уповноважені органи та правоохоронні органи, визначені законодавством.

 

Відповідно до 29-ї Рекомендації Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) та статті 12 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинних шляхом, та про фінансування тероризму, яка ратифікована Україною 17 листопада 2010 року, у кожній країні має функціонувати підрозділ фінансової розвідки (ПФР), який є національним центром для отримання та аналізу ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ПІДОЗРІЛІ ОПЕРАЦІЇ та іншої інформації, яка має відношення до ВІДМИВАННЯ КОШТІВ.

 

Згідно із Законом України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму», закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» органом, уповноваженим Україною на виконання функцій підрозділу ФІНАНСОВОЇ РОЗВІДКИ, є центральний орган виконавчої влади з питань ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ України, а також інші ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ – органи прокуратури,  податкової міліції,  внутрішніх справ та служби безпеки.

 

Згідно Кримінального процесуального кодексу України: — п.1 ст. 214 КПК — Початок досудового розслідування: Слідчий, прокурор НЕВІДКЛАДНО, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення … ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування; — п.4. ст. 214 КПК — Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, ЗОБОВ’ЯЗАНІ прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ; — п.5 ст. 214 КПК — у Єдиному реєстрі досудових розслідувань АВТОМАТИЧНО фіксується дата внесення інформації та присвоюється номер кримінального провадження; — п.1 ст. 215 КПК — Досудове розслідування злочинів здійснюється у формі ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА.

 

Крім того, пропонується прийняти до уваги також інформацію про те, що АНАЛОГІЧНА ІНФОРМАЦІЯ вже розглядалася ПО ІНШИХ СПРАВАХ у 2014р. (Держфінмоніторинг, Облікова картка №2014/70/028, назва документа: Щодо дій посадових осіб Вищого господарського СУДУ. Підстава віднесення інформації до категорії з обмеженим доступом: ст.12. ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму». Джерело інформації: Вадим Хабібуллін, www.sdfm.gov.ua/public.php?doc_id=75507).

 

Держфінмоніторингом у липні 2015р. було повідомлено, що арештовано 13 млн. швейцарських франків на рахунках судді Вищого господарського СУДУ — екс-заступника голови цього суду (Держфінмоніторингом спільно з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну встановлено діючий суддя Вищого господарського суду України та його дружина. За часів президенства Віктора Януковича, цей суддя займав посаду одного із заступників Голови Вищого господарського суду України. Матеріали спільного фінансового розслідування Держфінмоніторингу України та фінансової розвідки Ліхтенштейну 29 липня 2015 року передано до Генеральної прокуратури України для вчинення відповідних процесуальних  дій (http://www.sdfm.gov.ua/news.php?news_id=2846&lang=ru).

 

 

По суті…

 

З відкритих публічних джерел (http://www.ignatpilk.ho.ua/index.html) стало відомо про оприлюднений Протокол від 14.04.2015р. проведення чергових Загальних зборів акціонерів Товариства (ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ІГНАТПІЛЬСЬКИЙ КАР’ЄР», ЄДРПОУ 01374547).

 

По дванадцятому питанню порядку денного (Затвердження договорів) начебто вирішено затвердити Договір поставки №9 від 26.12.2014р.  на суму 12.700.000грн. (ДВАНАДЦЯТЬ МІЛЬЙОНІВ сімсот тисяч гривень), який було підписано з ПрАТ «Український проектно-інвестиційний центр» (ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР«, ЄДРПОУ 32850455).

 

Враховуючи наведене, на підставі Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, відповідних статей Кримінального кодексу України та у порядку виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»,-

 

ПРОШУ:

 

  1. Прийняти та ЗАРЕЄСТРУВАТИ цю заяву-повідомлення.

 

  1. Про прийняття, реєстрацію, внесення відповідних відомостей до відповідних державних реєстрів, присвоєння відповідних номерів прошу ПОВІДОМИТИ на офіційну вказану вище ПОШТОВУ адресу та в копії на офіційну вказану ЕЛЕКТРОННУ адресу.

 

  1. Провести ретельно всі необхідні ПЕРЕВІРКИ задля підтвердження чи спростування викладеного щодо можливих фінансових операцій з можливими ознаками легалізації (відмивання) доходів що підлягають фінансовому моніторингу та/або з можливими ознаками ухилення від сплати податків, тощо за період з 2006р. по теперішній час.

 

  1. Забезпечити захист національних ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ України, розкриття і припинення можливих/виявлених злочинів в економічній сфері задля також забезпечення національної безпеки шляхом протидії легалізації (ВІДМИВАННЮ) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також виявлення, перевірки і розслідування злочинів, пов’язаних з відмиванням коштів та ІНШИМИ незаконними фінансовими операціями, ухиленням від сплати податків, тощо.

 

 

При наявності можливості прошу не зволікати і відреагувати якнайшвидше, у відповідності до вимог Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, відповідних статей Кримінального кодексу України та у порядку виконання Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

 

 

ДОДАТОК: Перелік з 48 осіб (юридичних осіб та фізичних осіб), які тим чи іншим чином можуть бути причетні до викладеного та/чи до вказаних юридичних осіб, які тим чи іншим чином можуть бути також причетні.

 

 

З повагою і сподіванням на справедливий,

неупереджений та об’єктивний і законний розгляд,

 

 

ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

 

 

Член Громадської ради

при ГУ МВС України в м. Києві

(2015-2017, Наказ №183 від 23.02.2015)

 

 

 

 

ДОДАТОК: ПЕРЕЛІК З 48 ОСІБ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ), ЯКІ ТИМ ЧИ ІНШИМ ЧИНОМ МОЖУТЬ БУТИ ПРИЧЕТНІ ДО ВИКЛАДЕНОГО ТА/ЧИ ДО ВКАЗАНИХ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ ТИМ ЧИ ІНШИМ ЧИНОМ МОЖУТЬ БУТИ ТАКОЖ ПРИЧЕТНІ.

 

 

 

1.ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«ІГНАТПІЛЬСЬКИЙ КАР’ЄР»

(ПАТ «ІГНАТПІЛЬСЬКИЙ КАР’ЄР»)

ЄДРПОУ 01374547

 

11163, Житомирська обл., Овруцький р-н,

с. Рудня, вул. Робітнича, 10

(04148) 7-51-36, (04148) 7-51-16

 

 

2.БЕСТОНІЯ ЛІМІТЕД

191800, КІПР

 

 

3.ЛЕРІДО ЛІМІТЕД

189804, КІПР

 

 

4.НЕВМЕРЖИЦКИЙ ИВАН АФАНАСЬЕВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

5.ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

( ПРАТ «УКРПРОЕКТІНВЕСТ» )

ЄДРПОУ 32850455

 

01601, м. Київ, бульвар ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 34 /ЛІТЕРА А/

(044)495-16-97 (044) 495-16-97

 

 

6.АВГУСТА АНДРЕУ

КІПР, 6013, М. ЛАРНАКА, РІГА ФЕРЕУ, БУД.42

 

 

7.ТОЩЕВ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата народження: 08 квітня 1979 року.

(паспорт: серія НК номер 093099 виданий 21.06.1996 р. Прилуцьким МВ УМВС України в Чернігівській області)

 

 

8.ТОВ «КУА «ЮБК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ

«ЮБК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ»

( ТОВ «КУА «ЮБК ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ» )

ЄДРПОУ 35764008

 

98612, АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ,

місто Ялта, вулиця Ленінградська, будинок 15

 

 

9.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«КОМПАНІЯ ІСІ»

ЄДРПОУ 35763769

98612, АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ,

місто Ялта, вулиця Ленінградська, будинок 15

 

 

10.ШВЕЦЬ ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

11.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ФІНАНСОВИЙ ГОРИЗОНТ»

ЄДРПОУ 35888628

98612, АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ,

місто Ялта, вулиця Ленінградська, будинок 15

 

 

12.ГЕНШАФТ ГЕННАДІЙ ЛЬВОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

13.БУХАРІН МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

14.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ФК ІМПЕРІАЛ»

(ТОВ «ФК ІМПЕРІАЛ» )

ЄДРПОУ 39074090

01030, м. Київ, вулиця Ярославів Вал/Івана Франка, будинок 11/1

 

 

15.КОВАЛЬСЬКИЙ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

 

16.РЕВЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

17.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«КОЛАР-АКТИВ»

(ТОВ «КОЛАР-АКТИВ» )

ЄДРПОУ 33997318

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, будинок 26

 

 

18.КОМПАНІЯ «ЛЕРІДО ЛІМІТЕД»

0000, спіру араузу 25, береггарія, 3036, лімасол, КІПР

 

 

19.АВГУСТА АНДРЕУ

КІПР, 6013, М. ЛАРНАКА, РІГА ФЕРЕУ, БУД.42

 

 

20.ФРАНЧУК БОРИС ІВАНОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

21.РУСІНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

22.ВОРОНА ВАЛЕРІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ

(паспорт: серія СН номер 298604 виданий 18.10.1996 р.

Жовтневий РУ ГУ МВС України в м. Києві)

 

 

23.БОРОВИК НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

(паспорт: серія ЕМ номер 746454 виданий 15.08.2000 р.

Золотівським ВМ Первомайського МВУМВС України

в ЛУГАНСЬКІЙ області)

 

 

24.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ЮНІС РЕЄСТР КОНСАЛТИНГ»

( ТОВ «ЮНІС РЕЄСТР КОНСАЛТИНГ» )

ЄДРПОУ 25289154

01014, м. Київ, вулиця Мічуріна, будинок,4

 

 

 

 

25.НАЗАРЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

26.КОРОВІН СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

27.ІВАНЮК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

(паспорт: серія МЕ номер 196918 виданий 28.11.2001 р.

Святошинським РУ ГУ МВС України в м. Києві)

 

 

28.ГОЛЯНСЬКА АЛЛА МИХАЙЛІВНА

(паспорт: серія ВК номер 033181 виданий 21.09.2004 р.

Ворошилівським РВ УМВС України в м. ДОНЕЦЬК)

 

 

29.ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«М-СЕРВІС»

( ПРАТ «М-СЕРВІС» )

ЄДРПОУ 33104103

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26

 

 

30.ПРОКОПЕНКО КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

31.КОРОЛЬОВА ДАР»Я ВОЛОДИМИРІВНА

(Паспорт: серія СН номер 365217 виданий 06.12.1996 р.

Радянським РУГУ МВС України в м. Києві)

 

 

32.ДОНЧЕНКО ІРИНА ВАСИЛІВНА

(Паспорт: серія СО номер 603358 виданий 30.05.2001 р.

Харківським РУ ГУ МВС України в м. Києві)

 

 

33.ДАВИДЕНКО СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

(Паспорт: серія МС номер 148900 виданий 25.03.1997 р.

Тернопільським МУУМВС України в Тернопільській області)

 

 

34.ІЛЬНИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА

(паспорт СН № 420409,виданий Ватутінським РУ ГУ

МВС України в м. Києві 07.02.1977 р.)

 

 

  1. ПІНЬКАС ОЛЬГУ ІВАНІВНУ

(паспорт СМ №136309,виданий Ц.СВМ.

К-Святошинського РЗ України

в Київський обл. 27.07.1999 р.)

 

 

  1. ЧЕРЕНКОВА МИКОЛУ СЕМЕНОВИЧА

(паспорт серія СН № 737074 . виданий Печерським РУ ГУ

МВС України в м. Києві 13.03.1998р.)

 

 

37.РИДИЙ ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ

15.05.1966 року народження

(паспорт серія МА № 025351, виданий Славутським МВУ

МВС України в Хмельницькій області 06.03.1996 року).

 

 

38.РУДИЙ ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ

(паспорт серія НА № 025351 виданий Славутським МВУ

УМВС України в Хмельницькій області 6 березня 1996р.)

 

 

  1. КРАВЧЕНКО ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ

(паспорт серія КР № 121904 виданий Першотравневим РВ

УМВС України в Чернівецькій області 17.09.1996р.).

 

 

40.ЦЮРЕНКО ГАЛИНУ СТЕПАНІВНУ

(паспорт серія СК № 871003 виданий Обухівським РВ

ГУ МВС України в Київській області 24.06.1998 р.).

 

 

41.ПРОКОПЕНКО КАТЕРИНУ МИКОЛАЇВНУ

(паспорт серія СН № 695425 виданий Дніпровським РУ

ГУ МВС України в м. Києві 27.01.1998р.).

 

 

42.КОВАЛЬ ЮЛІЮ ДМИТРІВНУ

(паспорт серія СМ № 775036 виданий Дарницьким РУ

ГУ МВС України в м. Києві 30.11.2006р.)

 

 

43.ОСТАПЧУК СВІТЛАНУ ЮРІЇВНУ

(паспорт серія СО № 852551 виданий Подільським РУ

ГУ МВС України в м. Києві 18.12.2001р.)

 

 

 

44.КОШАРА ГАЛИНУ СЕРГІЇВНУ

(паспорт серія СТ № 145944 виданий Іванківським РВ

ГУ МВС України в Київській області 25.12.2009р.)

 

 

45.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«УКРПРОЕКТІНВЕСТ»

( ТОВ «УПІ» )

ЄДРПОУ 35801877

84130, Донецька обл., місто Слов’янськ,

місто Святогірськ, Вулиця Островського , будинок 68

 

 

46.ТАТАРЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ.

М. ДОНЕЦЬК ПР. ВАТУТІНА БУД.3Б, КВ.64

 

47.ЛЯШЕНКО ТЕТЯНА КУЗЬМІВНА

УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ.

М. КИЇВ, ВУЛ. СТАРОНАВОДНИЦЬКА БУД.4А, КВ.91

 

 

48.КОРМИШОВ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

(відомості з відкритих джерел відсутні)

 

 

 

ЗАЯВА-ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО МОЖЛИВІ ПІДОЗРІЛІ ФІНАНСОВІ ОПЕРАЦІЇ

З МОЖЛИВИМИ ОЗНАКАМИ

ЛЕГАЛІЗАЦІЇ (ВІДМИВАННЯ) ДОХОДІВ

ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ФІНАНСОВОМУ МОНІТОРИНГУ

ТА/АБО З МОЖЛИВИМИ ОЗНАКАМИ

УХИЛЕННЯ ВІД СПЛАТИ ПОДАТКІВ

ПОРУШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ

 

 

 

Щодо (ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ІГНАТПІЛЬСЬКИЙ КАР’ЄР», ЄДРПОУ 01374547) та (ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР«, ЄДРПОУ 32850455) та ПЕРЕЛІКУ З 48 ОСІБ (ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ), ЯКІ МОЖУТЬ МАТИ ПРИЧЕТНІСТЬ (ДОДАЄТЬСЯ)…

 

 

 

 

Україна, Київ, 14.09.2015

 

 

КОМУ: Державна служба фінансового моніторингу України

04655 МСП 655, м. Київ, вул. Білоруська,24

 

Щодо забезпечення національної безпеки шляхом протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також можливості виявляти, перевіряти і розслідувати злочини, пов’язані з відмиванням коштів та іншими незаконними фінансовими операціями,  тощо…

 

 

 

Україна, Київ, 13.09.2015

 

 

КОМУ: Регіональний відділ Держфінмоніторингу

в Житомирській області

10014, м. Житомир, майдан С.П.Корольова,3/14

 

Щодо забезпечення національної безпеки шляхом протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також можливості виявляти, перевіряти і розслідувати злочини, пов’язані з відмиванням коштів та іншими незаконними фінансовими операціями,  тощо…

 

 

 

Україна, Київ, 15.09.2015

 

 

КОМУ: Департамент контррозвідувального захисту економіки держави

Служби безпеки України

01001, Київ, вул. Володимирська, 33

 

Щодо захисту національних економічних інтересів,

розкриття і припинення злочинів в економічній сфері.

 

 

 

Україна, Київ, 12.09.2015

 

КОМУ: Управління контррозвідувального захисту економіки держави

Управління СБУ в Житомирській області

10008, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, буд. 7

 

Щодо захисту національних економічних інтересів,

розкриття і припинення злочинів в економічній сфері.

 

Україна, Київ, 18.09.2015

 

 

КОМУ: Головне слідче управління фінансових розслідувань

Державної фіскальної служби України

04655, м. Київ-53, Львівська пл., 8

 

Щодо розслідування кримінальних правопорушень

у провадженнях, які належать до компетенції

слідчих фінансових розслідувань ДФС…

 

 

 

Україна, Київ, 16.09.2015

 

 

КОМУ: Департамент боротьби з відмиванням доходів,

одержаних злочинним шляхом

Державної фіскальної служби України

04655, м. Київ-53, Львівська пл., 8

 

Щодо розслідування кримінальних правопорушень

у провадженнях, які належать до компетенції

слідчих фінансових розслідувань ДФС…

 

 

 

Україна, Київ, 17.09.2015

 

 

КОМУ: Департамент протидії злочинності у сфері економіки

Міністерстві внутрішніх України

01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10

 

Щодо забезпечення боротьби із злочинністю, захисту економіки та об’єктів права власності, своєчасне виявлення, запобігання та припинення злочинів у сфері економіки, у тому числі вчинених суспільно-небезпечними організованими групами та злочинними організаціям, які впливають на соціально-економічну і криміногенну ситуацію в державі та в окремих її регіонах.

Навигация по записям

*/?>