Банк вкрав мільйон гривень з депозиту клієнта

5726_w_300

Столичний юрист Вадим Хабібуллін пояснює, що шанси у простої людини протистояти банківській системі, навіть якщо суд стане на її бік, дуже невеликі.

«Я б порадив у такому випадку не мовчати – підключати ЗМІ та правозахисників, говорити про це публічно. Крім того, має сенс виходити на місцевих депутатів, паралельно з цим не даючи спокою самому банку», — коментує юрист.

Хабібуллін пояснює, що Русину потрібно відкривати кримінальні провадження проти службових осіб банку – за підробки, крадіжку, службову недбалість, шахрайство. Реєструвати їх треба не тільки у місцевому райвідділку, а подавати документи на рівні області та України — за таких умов їх буде внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За словами юриста, нині від такої ситуації ніхто не застрахований. «Я знаю випадки, коли працівники деяких банків добували базу паспортів та оформлювали кредити на випадкових людей. Кредит ніби й невеликий – 1-2 тисячі гривень. Тому людині, на котру починають тиснути, легше було заплатити таку суму, аніж витрачати час, нерви і кошти на юристів і суди», — додає експерт.

Банк вкрав мільйон гривень з депозиту клієнта — Інформаційний портал Znajua

http://znaj.ua/news/regions/5726/u-sergiya-rusina-bank-vkrav-miljon-griven.html

Навигация по записям

*/?>