ictv жжот))) про субсидии! Коментар Вадима Хабібулліна

image

ictv жжот))) про субсидии

Вдячний, що ictv спочатку оприлюднило 2 січня 2016 інформацію під назвою «Банківську таємницю в Україні скасовано — для тих, хто оформив субсидію», а вже 19 січня 2016 інформацію під назвою «Слухи как оружие. В прицеле – субсидии». І все б нічого, хоча автор мав би і запросити на коментар, але маю наснагу прокоментувати:

1. Автором зазначено: «в случае продажи жилья необходимо будет вернуть государству все начисленные, и выплаченные субсидии».

Коментар Вадима Хабібулліна: це не можу коментувати, оскільки ніколи це не коментував і не перевіряв, хоча впевнений, що не журналісти мають таке спростовувати, а Уряд має надати чітке і офіційне розяснення людям.

2. Автором зазначено: «Оказывается, субсидии могут забрать … но и за то, что продал или купил валюту».

Коментар Вадима Хабібулліна: у випадку продажу валюти людиною банку взагалі не ведеться облік і тим більше не вимагається паспорт, але у випадку придбання валюти людиною у банка — паспорт не тільки вимагають, але і ксерокопіюють. Але високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо «забиратимуть субсидію» не за те, що придбав валюту, а скоріше за те, що приховав ці доходи, на які купив валюту і у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

3. Автором зазначено:»какой-нибудь Петр Сидоренко из Болграда, обменявший 10 баксов в обменнике разом и лишится причитающейся ему субсидии»

Коментар Вадима Хабібулліна: Високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо «лишится субсидии» не за те, що обміняв/придбав валюту, а скоріше за те, що приховав ці доходи, на які купив валюту і у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

4. Автором зазначено: «никакой единой базы данных по обмену валюты нет. А по паспорту база данных налоговой не составляется»

Коментар Вадима Хабібулліна: Високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо база даних не в «податковій», яку банківська таємниця не стосується, а безпосередньо в банках України, до яких можуть бути подані запити із вказівкою ПІБ і паспортних даних людини і її членів сімї, яка отримала субсидію. І у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

Банківську таємницю в Україні скасовано — для тих, хто оформив субсидію
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1571357

Слухи как оружие. В прицеле – субсидии»
http://ranok.ictv.ua/sluhi-kak-oruzhie-v-pritsele-subsidii/

За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат?
http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap07012016/

image

image

Навигация по записям

*/?>