Президент #Альфабанк #Луканов «кинув» #Дельтабанк?-експерт

Таку думку висловив економіст Олександр Охріменко, коментуючи можливу судову справу, яка, згідно відкритих даних із судових реєстрів, може вестися проти боржника — Президента банку ПАТ «Альфа-банк» Олександра Луканова. Який за позовом ПАТ «Дельта банк» звинувачується у неповерненні кредиту на суму 3 447 609 грн., а може і на більшу суму, про що слід звернутися до «Дельта банк» і напевно може і до інших банків.

«Той факт, що президент однієї із найбільших фінансових установ, може подавати приклад фінансової недисциплінованості і кредитного шахрайства, що власне має шанс негативно позначитись на репутації та діяльності підвідомчої йому організації та надихнути кредитних позичальників його банку так само не повертати кредити до «Альфа-Банк» чи «Укрсоцбанк», який входить в його орбіту » — вважає експерт.

Додаючи, що така поведінка може стати яскравим прикладом для кредитних позичальників не тільки «Альфа-Банку», президент якого «кидає» інші банки, узявши кредити чи поручившись і не віддавати їх. Кредитні позичальники можуть скористатися його успішним кейсом неповернення, не виконуватимуть кредитних договорів по відношенню до Альфи чи Укрсоцбанка. Таких доречі накопилося напевно більш ніж вдосталь, особливо враховуючи перекуплені кредитні пакети у Дельти та можливо і в інших банках на мільярди гривень.

«Дана ситуація може стати показовою, як з позитивної так і з негативної сторони. Підриваючи авторитет «Альфа-Банку» його президент Луканов Олександр може реально спровокувати паніку і недовіру до банківської установи, яка через українських патріотів і національні рухи потрепає від атак і акцій, блокувань і заборони працювати в Україні, маючи проросійський, проагресорний слід. Саме через це, українські ЗМІ та громадські активісти і патріоти, мають приділити максимум уваги, ходу справи та забезпечити відповідний контроль» — на останок додав Охріменко, зазначивши, що за його інформацією вже виявилися бажаючі придбати у Дельти кредитний борг президента Альфи Олександра Луканова з метою в тому числі заборонити йому виїзд за кордон України, оскільки у нього російський паспорт і він напевно є громадянином Росії, тобто країни агресора.

Нагадаємо, що в Україні ставлення до банків із російським капіталом чи прихованим російським капіталом чи іншим антипатріотичним шлєйфом відверто негативне, зі сторони патріотично налаштованих організацій. Зокрема проти ще одного банку, країни агресора, Сбербанку Росії, проведено масштабні вуличні акції, в Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові. Також триває бойкот і блокування товарів російських компаній, компаній країни агресора.

Зовсім недавно завдяки публічності активістів і патріотів стали відомі шокуючі та майже сенсаційні факти, пов’язані з «неросійськістю» Альфа-Банк та уникненням українських санкцій.

З’ясувалося, що в найдраматичніші дні весни 2014 року, а саме 31 березня 2014 року Держдума Росії, Державна Дума Російської Федерації денонсувала в односторонньому порядку «Харківські угоди» та розпочала збройну військову агресію проти України, анексувала Крим та Севастополь. За дивовижним збігом, саме в цей день, саме 31 березня 2014 року російський Альфа-Банк терміново виходить чи скоріше тікає з українського Альфа-Банк, шляхом начебто продажу своїх акцій, чим уникає українського гніву та санкцій, як банк країни агресора.

На сьогодні цей факт начебто виявлено та за попередньою інформацією українськими активістами і патріотами, за допомогою і сприяння української державної влади здійснюються необхідні дії та заходи із можливого скасування всіх реєстраційних дій, пов’язаних із втечею (виходом) російського Альфа-Банк з українського Альфа-Банк і зобов’язання Президента, РНБО і Нацбанка ввести санкції до Альфа-Банка, аналогічні санкціям до інших банків країни агресора.

Тільки подякувати можна президенту Альфа-Банка Олександру Луканову, який всього навсього за майже 3,5 млн гривень підірвав авторитет і міжнародну повагу до найвпливовішої фінансової установи Альфа-Банк. Тож пропонуємо «міжнародним» власникам Альфа-Банку перевірити провсяк випадок всіх топ-менеджерів Альфа-Банку в Україні на предмет чи не «кидали» вони інші банки, узявши чи поручившись і не віддаючи кредити бо якщо кредити почнуть не повертати Альфа-Банку та Укрсоцбанку то його присутність їз на світовій фінансовій мапі може стати під питанням.

Джерело: https://uainfo.org/blognews/1492157110-prezident-alfabanka-lukanov-kinuv-deltabank-ekspert.html?_utl_t=tw

______________________________________________

КОМЕНТАР ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА:

#АЛЬФАБАНК, президент #ЛУКАНОВ
і 230млн боргу перед #ДЕЛЬТАБАНК???

Чи втече президент АЛЬФАБАНК???

Згідно наявної публічної інформації-стало відомо, що до Шевченківського райсуду Києва подано було позов до боржника — громадянина РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ #ЛУКАНОВА Олександра Костянтиновича (ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК») на суму майже 3,5млн гривень, але…

Як стало відомо, позивач (стягувач, кредитор) «ДЕЛЬТАБАНК» подав позов до ЛУКАНОВА Олександра (ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК») не на суму 3,5млн гривень, а на всю суму кредитної заборгованості майже 230млн гривень.

Не звертаючи уваги на репутаційний підрив та вважаючи на об’єктивність і резонансність кредитного боргу керівника найбільшої банківської установи перед іншим банком — з нетерпінням чекаємо на коментар/позицію високошановного пана ЛУКАНОВА щодо погашення цього боргу аби не давати повод кредитним позичальникам АЛЬФА-БАНК та його #УКРСОЦБАНК аналогічно поступити з кредитними заборгованостями.

Як в минулому старший судовий виконавець Київського міського суду з кримінальних справ у частині майнових стягнень, а також двічи поспіль голова Громадської ради при Державній виконавчій службі України та фахівець, що з 1996р спеціалізується на боргах, примусових стягненнях та корпоративних конфліктах — залишаю за собою право підтримати/консультувати ДЕЛЬТАБАНК та/або розглянути можливість придбання/покупки боргу боржника — ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК» Олександра ЛУКАНОВА, про що подав офіційну заяву (фото заяви): https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1432208350135436&set=a.592070617482551.1073741830.100000388556901&type=3&theater

Вадим #Хабібуллін
14/04/2017

Навигация по записям

*/?>