Щодо заборони використання назв органів адвокатського самоврядування

Щодо заборони використання назв
органів адвокатського самоврядування!
 
УВАЖАЕМЫЕ АДМИНЫ ГРУППЫ!
ПЕРЕНАЗОВИТЕ группу ( ибо люди не к вам просятся
— они думают что это официальная группа
«РАДЫ АДВОКАТОВ УКРАИНЫ»
— а это неправильно, несолидно и может быть
где-то и незаконно!
С уважением!,- #Хабибуллин
 
 
Використання адвокатських назв не допускається!
 
«Законодавством України чітко визначено
власні найменування для всіх органів
адвокатського самоврядування!
Підміна органів адвокатського самоврядування,
використання їх власних назв іншими суб’єктами
суспільних відносин не допускається!»
 
…Згідно з Положенням про «Раду адвокатів України» (http://unba.org.ua/rau), затвердженого Установчим з’їздом адвокатів України 17.11.2012р., «Рада адвокатів України» діє у системі «Національної асоціації адвокатів України», є національним органом адвокатського самоврядування, на який державою покладено виконання у період між з’їздами адвокатів України публічно-представницьких функцій недержавного самоврядного інституту, що забезпечує здійснення захисту, представництва та надання правової допомоги на професійній основі адвокатури України. Найменування «Ради адвокатів України»: повне найменування: українською мовою — РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ; англійською мовою — BAR COUNCIL OF UKRAINE; скорочене найменування: українською мовою — РАУ; англійською мовою — ВСU (п. 1,3 Положення).
 
Отже, законодавством України чітко визначено власні найменування для всіх органів адвокатського самоврядування, які передбачені вичерпним переліком. Підміна органів адвокатського самоврядування, використання їх власних назв іншими суб’єктами суспільних відносин не допускається.
 
З матеріалів справи вбачається, що Всеукраїнським громадським об’єднанням «Рада адвокатів України» (код ЄДРПОУ 37146016, http://radaadvokativ.org.ua/ua), яка має коротку назву «Рада адвокатів України» та відповідну сторінку в соціальній мережі Фейсбук — група «Рада адвокатів України» (https://m.facebook.com/groups/168601069908138) здійснюється нагородження іноземних адвокатів від імені Національної асоціації адвокатів України та до неї заявляються позови, як до Ради адвокатів України — органу адвокатського самоврядування, що порушує права позивача на здійснення забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.
 
Таким чином, суд погоджується з доводами Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» (http://unba.org.ua), що Міністерством юстиції України не забезпечено виконання вимог п. 10 Перехідних положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» в частині приведення Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 05.03.2012р. №368/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.03.2012р. №367/20680, зі змінами та доповненнями у відповідність до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», шляхом внесення до таких Вимог змін щодо встановлення заборони використання повних, скорочених та викладених англійською мовою власних назв органів адвокатського самоврядування визначених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», та похідних від них назв у назві іншої юридичної особи, її відокремлених підрозділів або громадських об’єднань без статусу юридичної особи…
 
Справа 826/27268/15
Окружний адміністративний суд міста Києва
Київський апеляційний адміністративний суд
Позов «Національної асоціації адвокатів України»
ЗАДОВОЛЕНО ПОВНІСТЮ
 
#НААУ #РАУ
 
 
#Хабібуллін / #Хабибуллин

IMG_9411

 

fullsizeoutput_2882

Навигация по записям

*/?>