Політична

Версія 3

ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН

www.KHABIBULLIN.kiev.ua

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

youtube.com/user/VadymKHABIBULLIN

 

 

 

Голова Київської обласної колегії адвокатів (з 2007)

Голова Громадської ради при Державній виконавчій службі України (12.2011-12.2014)

Голова Нової солідарної України (з 2014)

 

 

Вадим Хабібуллін | ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

http://khabibullin.kiev.ua/politichna_diyalnist_storinka/

 

З 2009р. в політичній діяльності координував Громадські приймальні політичної партії у Святошинському районі в м. Києві та мав спеціалізацію з безоплатного прийому громадян (безоплатна правова допомога, поради, консультації, вів особистий прийом громадян, тощо незалежно від політичної приналежності чи політичних уподобань та політичного кольору).

 

У 2009 – 2010р.р. на місцевих виборах 2010р. (вибори скасовані) за партійним висуванням запрошений та кандидатура обговорювалась кандидатом на висунення в депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі на Борщагівці у Святошинському районі Києва по виборах депутатів Святошинської райради.

 

З 1983р. прийнятий у «жовтенята», з 1985р. прийнятий у «піонери», з 1989р. прийнятий у «комсомольці», з 2009р. прийнятий у члени Святошинської районної у місті Києві організації політичної партії Партія регіонів (Партія регіонів у 2009р. офіційно перебувала в опозиції до влади) та з 2012р. за систематичні порушення статуту партії, публікації та виступи — виключений з членів політичної партії:

 

  • за систематичні порушення статуту партії виключений з членів політичної партії у політичній діяльності: у 2010р. за публічний лист керівництву партії щодо «партійних кадрів» та системних порушень на місцевих виборах 2010р., у зв’язку із чим Київським апаратом партії розглядалося питання про позбавлення свідоцтва адвоката (перший раз був протиправно і незаконно за публічну позицію позбавлений свідоцтва адвоката у 2004р. та поновлений судом під час подій «Помаранчевого Майдану» у 2005р.);

 

  • за систематичні порушення статуту партії виключений з членів політичної партії у громадській діяльності: у 2011р. за публічне не підтримання позиції партії та недопущення порушень на «виборах»: — до громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та обрання замість 20 членів громадської ради – всіх наявних 222 киян (сама більша в історії громадська рада) та офіційного публічного виступу на прес-конференції в «Інтерфакс-Україна»; — на виборах до громадської ради при Міністерстві юстиції України та обранні замість 10 членів громадської ради – всіх 110 громадян зі всієї України; — на виборах до громадської ради при Державній виконавчій службі України та обранні замість 10 членів громадської ради – всіх 45 громадян зі всієї України, — на виборах до громадської ради при Державній податковій службі України (в подальшому Міністерства доходів і зборів України) та обранні замість 15 членів громадської ради – всіх майже 100 громадян зі всієї України; — на виборах до громадської ради при ГУ МВС у м. Києві та обранні замість 10 членів громадської ради – всіх майже 70 киян; тощо;

 

  • за систематичні порушення статуту партії виключений з членів політичної партії у політичній діяльності: у 2012р. за взяття участі у виборах до Верховної Ради України та реєстрацію шляхом самовисування, а також за офіційну публічну відмову на виборах підтримати, а у подальшому вимагати перерахунку голосів, у Святошинському районі в місті Києві в 219 виборчому окрузі кандидата у народні депутати Олександра ПАБАТА (отримав 30% голосів виборців), оскільки підтримав опозиційного кандидата у народні депутати від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Володимира БОНДАРЕНКА (отримав 45% голосів виборців), який перебуваючи в опозиції отримав найбільший результат серед всіх 10 виборчих округів Києва. У зв’язку із чим Київським апаратом партії повторно ініційовано було питання про виключення Вадима Хабібулліна зі всіх громадських рад та про позбавлення вдруге свідоцтва адвоката (перший раз був протиправно і незаконно за публічну позицію позбавлений свідоцтва адвоката у 2004р. та поновлений судом під час подій «Помаранчевого Майдану» у 2005р.)

 

У 2012р. на чергових виборах народних депутатів України зареєстрований шляхом самовисування кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №219, Київ, Святошинський район, Постанова ЦВК №147 від 03.08.2012).

 

У 2014р. одноголосно обраний головою ГО «Нова солідарна Україна» (NCY.org.ua)

 

З кінця 2012р. не перебуває на політичних посадах і не є членом жодної політичної партії.

 

На державній службі не був з 1999р., але задля правових та організаційних засад проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні, з метою відновлення довіри до влади та створення умов для побудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів офіційно надав публічну згоду на будь-яку спеціальну перевірку та Вадим Хабібуллін не має жодних обмежень чи жодних заборон згідно закону України «Про очищення влади» (люстрації).

 

 

Вадим Хабібуллін | ПУБЛІКАЦІЇ

 

Має більше тисячі публікацій, з яких сім наукових. Має коментарі та інші публікації у правничих, бізнес і громадсько-політичних виданнях та інтернет, а також виступів на радіо і телебаченні. Є співавтором книги — збірника «Законодавство про банкрутство. Збірник нормативних матеріалів та аналітичних статей» (Київ, Юстініан, 2003).

 

Є автором автобіографічної книги – персональний збірник правника «Вадим Хабібуллін. Шлях до успіху і правничого майбутнього. Радянський Союз/Незалежна Україна» (Юстініан, 2008р., 208 сторінок,  тираж 1500 примірників).

 

 

 

Вадим Хабібуллін | ТОРГОВА МАРКА

 

Вадим Хабібуллін ® — офіційно зареєстрований знак в Україні. Офіційно зареєстрована торгова марка, знак для товарів і послуг. Термін «знак для товарів і послуг» та «торговельна марка» означають одне і те саме поняття і тому можуть вживатися як рівнозначні. Торгова марка є об’єктом промислової власності, юридичний захист котрого здійснюється на основі Цивільного кодексу України та закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг». Власник зареєстрованого знака для товарів і послуг (на основі отриманого свідоцтва) має право проставляти поряд із знаком попереджувальне маркування, яке вказує, що цей знак зареєстровано в Україні.

 

 

 

Вадим Хабібуллін | ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

 

Загальна сума офіційного задекларованого Вадимом Хабібулліним доходу з діяльності у сфері права (КВЕД 69.10) за 2014 та 2015 роки майже 7 мільйонів гривень та сума сплачених до Державного бюджету України податків дорівнює майже 400 тисяч гривень.

 

Загальна сума офіційного задекларованого Вадимом Хабібулліним доходу з діяльності у сфері права (КВЕД 69.10) за звітний (податковий) період — декларація за 2014р. дорівнює сумі більше трьох мільйонів гривень. Сума податку, який підлягав нарахуванню та офіційно сплачений Вадимом Хабібулліним до Державного бюджету України за підсумками поточного звітного (податкового) періоду — декларація за 2014р. дорівнює майже 200 тисяч гривень.

 

Загальна сума офіційного задекларованого Вадимом Хабібулліним доходу з діяльності у сфері права (КВЕД 69.10) за звітний (податковий) період — декларація за 2015р. дорівнює сумі більше трьох мільйонів гривень. Сума податку, який підлягав нарахуванню та офіційно сплачений Вадимом Хабібулліним до Державного бюджету України за підсумками поточного звітного (податкового) періоду — декларація за 2015р. дорівнює більше 150 тисяч гривень.

 

 

 

Вадим Хабібуллін | СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua.044.5926000

odnoklassniki.ru/khabibullin.kiev.ua

vk.com/khabibullinkievua

twitter.com/KHABIBULLINkiev

youtube.com/user/VadymKHABIBULLIN

 

________________________________________________________________________________

Вадим Хабібуллін (ст.) | Повна автобіографічна довідка

________________________________________________________________________________

Про політичну діяльність (2009-2012) виступ Хабібулліна (НашаВерсіяФедоренко) ВІДЕО

________________________________________________________________________________

2011_kmda

2_ubr

3_interfax

4_bilo blakitna orda

5_komitet

6_altern grupa

7_spisok

2012_Viborha_programa_219_Khabibullin

скачать: 2012_Viborha_programa_219_Khabibullin.pdf

image

______________________________________________________________________________