ВИЗНАТИ протиправною та ЗОБОВ’ЯЗАТИ НацПоліцію штрафувати за ТАКСІ БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ

 

Суд: ВИЗНАТИ протиправною бездіяльність

НацПоліції щодо перевезення пасажирів #ТАКСІ

 

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД КИЄВА

суд, — п о с т а н о в и в: 1. Задовольнити адміністративний позов Андрія #АНТОНЮК. 2. ВИЗНАТИ протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо не вико-нання повноважень, передбачених ст. 23 Закону України «Про національну поліцію» та відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71073421

 

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

колегія суддів, — П О С Т А Н О В И Л А: «ВИЗНАТИ протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо не виконання повноважень, передбачених пунктами 1, 2, 3 частини 1   ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію»   щодо правопорушень, передбачених ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в частині, що стосується правопорушення у галузі господарської діяльності, пов’язаної з перевезенням пасажирів і вантажів.».

http://reyestr.court.gov.ua/Review/73704929

 

Суд: ЗОБОВ’ЯЗАТИ НацПоліцію

притягувати до відповідальності

за надання послуг #ТАКСІ БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ

 

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД КИЄВА

суд, — В И Р І Ш И В: 1. Адміністративний позов Андрія #АНТОНЮК задовольнити. 2. ЗОБОВ’ЯЗАТИ уповноважених посадових осіб Національної поліції України виконувати свої законні повноваження передбачені ст. 23 розділу 4 ЗУ «Про національну поліцію» та відповідно до статті 255 КУпАП, які полягають у забезпеченні вжитті заходів у межах своєї компетенції, щодо попередження, виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 164 КУпАП (здійснення господарської діяльності відповідно за КВЕД 49.32. «Надання послуг #ТАКСІ» БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ або з порушенням ліцензійних умов).

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76848863

Навигация по записям

*/?>