Хабібуллін розкрив схему чорних нотаріусів

 

https://youtu.be/m_tgtcX6c3M

 

https://youtu.be/ysCZvNjLt9k

 

https://youtu.be/k_x-8CFD7oE

 

 

#Хабібуллін розкрив схему #чрн нотаріусів

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЮРОСІБ ТА ЗМІ !!!!!!

ДІЄ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВУВАННЯ/БАНДА!

ПЕРЕОФОРМЛЮЄ НА СЕБЕ КВАРТИРИ!

ПЕРЕВІРЯЙТЕ МАЙНО В ДЕРЖРЕЄСТРАХ!

 

Відео: https://www.facebook.com/100000388556901/posts/3142632415759679/?d=n

Відео: https://www.facebook.com/232485913437559/posts/3188862137799907/

Читати про розкриту схему #чрн #нотаріусів: https://www.facebook.com/232485913437559/posts/2832999896719468/?d=n

#Блгдр за повне відео УКРПРЕС-ІНФО: Як за допомогою «чорних» нотаріусів вас позбавлять вашого майна. https://youtu.be/ysCZvNjLt9k

#Блгдр за статтю-розслідування УКРПРЕС-ІНФО: «Як за допомогою «чорних» нотаріусів вас позбавлять вашого майна. За словами Вадима #Хабібуллін, який розкрив злочинні діяння #чёрный нотаріуса #Кравцов, Міністерство юстиції України скасували нотаріальну та відмінили усі рішення перереєстрації майна.» http://ukrpres.info/2020/05/07/як-за-допомогою-чорних-нотаріусів-в/

 

 

В ході розслідування вияснилось, що це НОТАРІУС Кравцов Олександр Олександрович. В інтернеті ми натрапили також на пост у фейсбуці адвоката Вадима Хабібуллін, що захищав постраждалих від чорного ріелтора і який описує ще одні нотаріальні діяння Олександра Кравцов. За словами адвоката він незаконно відчужував квартири у їхніх законних власників, які навіть не знали, що квартира вже не їхня. За словами Вадима, який розкрив злочинні діяння Кравцова, Міністерство юстиції України скасували нотаріальну дію та відмінили усі рішення перереєстрації майна і повернули власність законним власникам.

НА СЬОГОДНІ РОЗСЛІДУЄТЬСЯ ДЕКІЛЬКО РЕЗОНАНСНИХ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ПРО ВЧИНЕННЯ ГРУПОЮ ОСІБ ЗЛОЧИНІВ З МАСОВОГО ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КВАРТИР НЕРУХОМОГО / РУХОМОГО МАЙНА В ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАХ ЗА ПІДРОБНИМИ СУДОВИМИ РІШЕННЯМИ З МОЖЛИВОЮ УЧАСТЮ/СПІВУЧАСТЮ У ЗЛОЧИННІЙ ГРУПІ/БАНДІ — НОТАРІУСІВ, СУДДІВ, ПРОКУРОРІВ, ПРАВООХОРОНЦІВ ТА ДЕРЖАВНИХ І ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ І ОКРЕМИХ ЗАЛУЧЕНИХ В ЗЛОЧИННІ СХЕМИ ГРОМАДЯН.

ЗЛОЧИННА СХЕМА ЗЛОЧИННОГО УГРУПОВУВАННЯ/БАНДИ МОЖЕ ВИГЛЯДАТИ ТАК: ЗЛОЧИНЦІ, ВЧИНЯЯ ЗЛОЧИН, ЗА СПРИЯННЯ НОТАРІУСІВ, СУДДІВ, ПРОКУРОРІВ, ПРАВООХОРОНЦІВ, ДЕРЖАВНИХ ТА ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ – НА ПЕРШОМУ ЕТАПІ ТИХО ПЕРЕРЕЄСТРОВУЮТЬ НА ПІДСТАВІ ПІДРОБНИХ ФАЛЬШИВИХ СУДОВИХ РІШЕНЬ КВАРТИРИ НЕРУХОМЕ / РУХОМЕ МАЙНО В ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАХ ТА ПАРАЛЕЛЬНО ФАЛЬСИФІКУЮТЬСЯ ІНШІ СУДОВІ СПРАВИ АЛЕ ВЖЕ БОРГОВІ І СТВОРЮЄТЬСЯ ШТУЧНА СУДОВА ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ, ПІДСЛІДНІСТЬ АБИ НА НАСТУПНОМУ ЕТАПІ ВЖЕ ПЕРЕОФОРМИТИ ЦІ ТИХО ВКРАДЕНІ КВАРТИРИ НЕРУХОМЕ / РУХОМЕ МАЙНО В ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАХ ЧЕРЕЗ ШТУЧНІ ФАЛЬШИВІ БОРГИ ЗА ПІДРОБЛЕНИМИ БОРГОВИМИ РОЗСПИСКАМИ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ СУДДІВ, НОТАРІУСІВ, ТРЕТІХ ОСІБ ТА ДЕРЖАВНИХ І ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ, ПЕРЕДАВАЯ ЦЕ ВКРАДЕНЕ/ПЕРЕОФОРМЛЕНЕ МАЙНО ПО МИРОВИХ УГОДАХ У ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕННЯХ ЧИ ШЛЯХОМ ПРОДАЖУ НА ТОРГАХ ЗА ОПЕРАТИВНОЮ ДОПОМОГОЮ ДЕРЖАВНИХ І ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ.

ПРИ ЦЬОМУ, ПРИЙМІТЬ ДО УВАГИ, ЩО ЗГІДНО СТАТТІ 62 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ: ОСОБА ВВАЖАЄТЬСЯ НЕВИНУВАТОЮ У ВЧИНЕННІ ЗЛОЧИНУ І НЕ МОЖЕ БУТИ ПІДДАНА КРИМІНАЛЬНОМУ ПОКАРАННЮ, ДОКИ ЇЇ ВИНУ НЕ БУДЕ ДОВЕДЕНО В ЗАКОННОМУ ПОРЯДКУ І ВСТАНОВЛЕНО ОБВИНУВАЛЬНИМ ВИРОКОМ СУДУ.

IMG_6584

Навигация по записям

*/?>