РЕФОРМА ДВС, БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ Міністр юстиції Петренко Голова Громради ДВС Хабібуллін

РЕФОРМА ДВС, БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ Міністр юстиції Петренко Голова Громради ДВС Хабібуллін

https://www.youtube.com/watch?v=7kk2SoX8hDA&list=UU45ohzl78I3llorlT3-41nw

 

 

 

 

____________________________________________________________________

 

«Ви відсторонили від годівниці дуже серйозних людей. Для країни ця ініціатива дасть серйозний поштовх», — зазначив голова громадської ради при Державній виконавчій службі Вадим Хабібуллін http://www.kmu.gov.ua//control/uk/publish/printable_article?art_id=247303117

 

Ви відсторонили від годівниці дуже серйозних людей. Для країни ця ініціатива дасть серйозний поштовх,- В.Хабібуллін

За результатами діалогу з експертами Міністр юстиції ініціював створення на базі Міністерства юстиції України робочої групи для розробки законодавчих ініціатив з реформування Державної виконавчої служби.

«Повинно відбуватися подальше реформування Державної виконавчої служби в питанні мотивування судових виконавців та створення системи приватного виконання судових рішень», — наголосив Павло Петренко.

Окремо він звернув увагу на питання розслідування корупційних злочинів у Державній виконавчій службі за минулої влади. За його словами, Мін‘юст передав усі необхідні матеріали правоохоронним органам.

У свою чергу, голова громадської ради при Державній виконавчій службі Вадим Хабібуллін позитивно оцінив реформування системи торгів.

«Ви відсторонили від годівниці дуже серйозних людей. Для країни ця ініціатива дасть серйозний поштовх», — зазначив голова громадської ради при Державній виконавчій службі Вадим Хабібуллін.

http://www.minjust.gov.ua/news/45389

Навигация по записям

*/?>