Поліцейським вручено підозри за адвоката

Поліцейським вручено підозри за адвоката

Вадим #Хабібуллін, від імені «Комітету з інформаційної політики та безпеки» Національної асоціації адвокатів України та «Київської обласної колегії адвокатів» дякує #ОГП, #ДБР та #ДВБ #Нацполіції за увагу до ПОРУШЕНЬ ПРАВООХОРОНЦЯМИ ПРАВ АДВОКАТІВ і належне реагування на наші звернення. Разом з цим, керівництво правоохоронних органів ПРОШУ знову звернути увагу на СТРОКИ і реагувати на порушення права адвокатів ОПЕРАТИВНІШЕ. Так само вкотре звертатимусь до Лідера адвокатури України, #НААУ та #РАУ з проханням розглянути можливість створення, заснування відкритого публічного РЕЄСТРУ ПОРУШНИКІВ ПРАВ АДВОКАТІВ.

Відео: https://youtu.be/g15rmAi6xMU

Читати: https://drive.google.com/drive/folders/1-s-wfKm6i41bFUA2KhFENccvjRFcBS5u

«ДБР підозрює столичних поліцейських у побитті адвоката та перешкоджанні його діяльності»: Слідчі Теруправління ДБР Києва за сприяння ДВБ Нацполіції повідомили про підозру працівниці поліції Києва, які застосували силу до адвоката та перешкоджали його законній діяльності. #Адвокат запропонував правову допомогу. Одразу після цього #правник надав адвокатське посвідчення та висунув правоохоронцям законну вимогу зняти з його підзахисних #КАЙДАНКИ, проте поліцейські відмовились. Працівники правоохоронного органу — поліції не допустили захисника до місця проведення огляду події та наказали його покинути та заборонили фіксувати слідчі дії на мобільний телефон, ігноруючи законні вимоги адвоката і затриманого, відштовхнули правника під час спроб адвоката підійти до свого підзахисного, вибили з його рук телефон, повалили на землю та завдали декілька ударів. Після того правоохоронці надягли на адвоката КАЙДАНКИ та доставили до відділу поліції. Читати: https://dbr.gov.ua/news/dbr-pidozryue-chotiroh-stolichnih-policejskih-u-pobitti-advokata-ta-pereshkodzhanni-jogo-diyalnosti?fbclid=IwAR0B6UpYFyIx5teJECgUDbOWSxgCxbxdMZai0fHsH3RbIltKFN10RujYQFI

Разом з цим прийміть до уваги, що згідно ст. 62 Конституції: Особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку.

З повагою,

Вадим Хабібуллін

Голова «Київської обласної колегії адвокатів»,

Голова «Комітету з інформаційної політики та безпеки»

Національної асоціації адвокатів України

***

http://KHABIBULLIN.kiev.ua

http://KHABIBULLIN.business.site

http://ADVOKAT-OBLASTI.kiev.ua

http://ADVOKATOBLASTI.business.site

***

Навигация по записям

*/?>