Чорний #адвокат #Хабібуллін ТРОЛЛІНГ))) від #ТРККиїв #ЕспресоТВ ДЯКУЮ

Чорний #адвокат #Хабібуллін ТРОЛЛІНГ))) від #ТРККиїв #ЕспресоТВ ДЯКУЮ

Чому Вас позаочі називають «#ЧорнийАдвокат»?

Чорний #адвокат #Хабібуллін ТРОЛЛІНГ))) від #ТРККиїв #ЕспресоТВ ДЯКУЮ

Вадим #Хабібуллін | #Хабибуллин Вадим
Вадим Хабібуллін ® www.KHABIBULLIN.kiev.ua
Чому Вас позаочі називають «#ЧорнийАдвокат»?

Зараз кого не спитай, більшість відповідають, що знають адвоката на прізвище #ХАБІБУЛЛІН. Деякі можуть навіть назвати правильно його ім`я – Вадим, деякі навіть і по батькові – Монев`ярович.

Коли з початку кризи Вадим ХАБІБУЛЛІН відмовився «нападати» і став захищати простих людей у справах стягнення боргів за кредити – його прізвище почали згадувати ще більше. Коли вийшла стаття про нього в одному з відомих видань із захисту прав людини – «Человек и право в Украине», його тираж було збільшено вдвічі та стаття в електронному вигляді на сайті видання була найрейтингованішою та майже рік посідала в п’ятірці найцікавіших.

Про характер та неординарність, категоричність і войовничість Вадима #ХАБІБУЛЛІНА вже багато пишуть, більше говорять та ще більше можна знайти в інтернет. До нього можна відноситись по різному, але головне його не можна не поважати, не стерегтися чи не боятися і головне – з ним, з його думкою чи позицією, не можна не рахуватися.

Тож спитаємо його про головне і цікаве…

— Почнемо з цікавого… Вадиме, чому Вас позаочі називають «Чорний Адвокат»?

Це не є таємницею і я сам розумію, що в деяких справах і публікаціях, особливо у правозахисті простих людей, я десь перегинав палицю, я не міг йти на компроміси, догоджувати владникам, правоохоронцям чи суду.

Раніше я завжди готовий був взятися за справу, якщо людина вичерпала всі можливості добровільно, по-мирному, по-людяному, по-тихому вирішити свою справу, оскільки одразу повідомляв, що після ХАБІБУЛЛІНА – «комусь» прийдеться відповідати за свої дії, бездіяльність.

Так, я не мав відношення до влади, я з простої радянської родини працівників, я не встиг «прихватизувати» жодного державного майна, я завжди відмовляв у справах з кримінальним відтінком, я не перебігаю перед камазами, я практично не маю поганих звичок, я навіть не палю і не палив ніколи, а тому мені просто не було, що втрачати. А ще кажуть, з дитинства лідерський характер, помножений на особливості знака зодіаку «Козеріг». Ще взнаки, мабуть дається батьківська східна кров, все ж таки – татарін.

Мій радикалізм і непохитність мені і допомагали і заважали одночасно.

Але часи радикалізму проходять, часи вимагають зваженості, домовленості, пошуку компромісів і консенсусів.

Беручи до уваги мою дуже конфліктну правничу спеціалізацію – борги, виконання судових рішень, банкрутство, ліквідація підприємств та корпоративні конфлікти, сьогодні стає модним, коли ти зможеш завдяки своєму авторитету та репутації схилити і свого клієнта і опонента до укладання мирової угоди.

Прийде час, і верхом майстерності буде узгоджена паритетна домовленість задля уникнення розголосу та суду. Коли сьогодні люди просто звертаються аби безоплатно у мене проконсультуватися та отримати візитку, яку я пропоную просто показати чиновнику, який дозволяє собі знущатися над простою людиною, такою самою як мій батько пенсіонер, наприклад, аби припинив і вирішив справу по закону…

Газета ПРАВОЗАХИСТ (КВ5045)
спецвипуск, витяг, 07-2010

 

Навигация по записям

*/?>