За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат?

досить красти_2

 

За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат?

За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат? http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap07012016/

Соціальний геноцид продовжується???

Президент Петро Порошенко !!!підписав!!! закон (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57386), що !!!дозволяє розкривати банківську таємницю!!! за запитом Міністерства фінансів для !!!перевірки даних!!!, які громадяни надали при оформленні соціальних виплат. Закон передбачає, що Мінфіну !!!надається інформація!!! про відкриті на їх ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних і !!!т. і.!!!), операції та залишки за ним за його письмовим запитом під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації та !!!перевірки достовірності інформації!!!, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, які здійснюються за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. У разі нарахування та отримання соціальних виплат, !!!призначених на сім’ю!!! або домогосподарство, інформація надається !!!по кожному із членів!!! сім’ї або домогосподарства.

Коментар Вадима Хабібулліна:

Зі скорбю хочу нагадати березень-червень 2015, коли неодноразовими виступами у ЗМІ Вадим Хабібуллін звернув увагу людей на приховану «бомбу» в субсидіях — стягнення !!!подвійного штрафу!!! суми субсидії, у разі надання людьми «неповних» даних. Після публічної прес-конференції Вадима Хабібулліна в середині червня 2015 — Уряд прислухався і наприкінці червня нарешті вимушений був !!!скасувати!!! цю приховану норму про подвійний штраф і люди були врятовані.

Однак на новорічні свята 2016 Президент !!!підписав!!! дуже! дуже! дуже! неоднозначний закон, яким на думку Вадима Хабібулліна приховано закладено «нову бомбу» — це «можливість» виявляти не стільки не вказані «банківські депозити», оскільки їх дуже мізерна кількість у людей, які отримують соціальну допомогу від держави, а головне і приховане і !!!найстрашніше!!! — суми придбаної !!!валюти!!!, яку заздалегідь заставили людей купувати за !!!паспортними!!! данними і це є масштабним бо кожна нормальна людина, родина, бабуся чи дідусь покупають невеликі суми !!!валюти!!! як для себе так і для своїх рідних і це «може стати» новим вітком у масовому стягненні сум виданих соціальних виплат за це, що на думку Вадима Хабібулліна може «стати» новим соціальним геноцидом.

Додатково: Вадим Хабібуллін | Житлово-комунальні послуги | ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН http://khabibullin.kiev.ua/category/gitlovo_komynalni/
_______________________________________________________________

??? 13. Частину першу статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність” (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., №5-6, ст. 30 із наступними змінами) доповнити пунктом 10 такого змісту: “10) центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної фінансової політики, на його письмовий запит під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації і !!!перевірки достовірності!!! інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та своєчасного і в повному обсязі їх здійснення, надається інформація щодо відкритих на їх ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних !!!тощо!!!), операції та залишки за ними. У випадку нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на сім’ю або домогосподарство, інформація надається !!!щодо кожного!!! з членів сім’ї або домогосподарства”. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57386

__________________________________

Щодо соціальних виплат, пільг, субсидій,
пенсій, заробітних плат, інших виплат…

Стаття 62. Порядок розкриття банківської таємниці
Закон Про банки і банківську діяльність

10) центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, на його письмовий запит під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації і перевірки??? достовірності інформації, поданої??? фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та своєчасного і в повному обсязі їх здійснення, надається інформація щодо відкритих на їхнє ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних ???тощо???), операцій та залишків за ними. У разі нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на сім’ю або домогосподарство, інформація надається щодо ???кожного з членів сім’ї??? або домогосподарства.

{Частину першу статті 62 доповнено пунктом 10 згідно із Законом № 911-VIII від 24.12.2015???} http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2121-14
_______________________________________________________________
…В 2015 году на компенсацию частичной оплаты жилищно-коммунальных услуг при оформленни субсидии из бюджета выделено 24 млрд грн, в 2016-м будет выделено более 40 млрд грн. После упрощения системы предоставления субсидий их оформили уже 2,7 млн украинских семей — почти 9 млн граждан. Субсидия назначается в случае, если в среднем оплата за ЖКУ превышает 10% от месячного дохода. «Все, что выше этих 10%, полностью компенсирует государство».
______________________________________________________
…Сенс проведення верифікації Мінфін пояснив напередодні. «Прийняття законопроекту №3628 дозволить провести верифікацію одержувачів держпідтримки, !!!всіх!!! соцвиплат і пенсій, які отримують громадяни, а не «мертві душі». Ми плануємо від реалізації цього заходу економити мінімум 5 млрд грн, – заявив Роман Качур. Мінфін консервативно оцінює економію соцвиплат в 5 млрд грн, думаю, що більш реалістична оцінка – 10-15 млрд грн. Перевірка матеріального становища буде використана при розрахунку субсидій, адже ця стаття витрат у держбюджеті-2016 збільшується з поточних 24,4 млрд грн до 35-40 млрд грн. news.finance.ua/ua/news/-/366042/minfin-diznayetsya-tayemnytsyu-gromadyan
______________________________________________________
Додатково: Вадим Хабібуллін | Житлово-комунальні послуги | ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН http://khabibullin.kiev.ua/category/gitlovo_komynalni/

 

image

 

______________________________________

ictv жжот))) про субсидии

Вдячний, що ictv спочатку оприлюднило 2 січня 2016 інформацію під назвою «Банківську таємницю в Україні скасовано — для тих, хто оформив субсидію», а вже 19 січня 2016 інформацію під назвою «Слухи как оружие. В прицеле – субсидии». І все б нічого, хоча автор мав би і запросити на коментар, але маю наснагу прокоментувати:

1. Автором зазначено: «в случае продажи жилья необходимо будет вернуть государству все начисленные, и выплаченные субсидии».

Коментар Вадима Хабібулліна: це не можу коментувати, оскільки ніколи це не коментував і не перевіряв, хоча впевнений, що не журналісти мають таке спростовувати, а Уряд має надати чітке і офіційне розяснення людям.

2. Автором зазначено: «Оказывается, субсидии могут забрать … но и за то, что продал или купил валюту».

Коментар Вадима Хабібулліна: у випадку продажу валюти людиною банку взагалі не ведеться облік і тим більше не вимагається паспорт, але у випадку придбання валюти людиною у банка — паспорт не тільки вимагають, але і ксерокопіюють. Але високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо «забиратимуть субсидію» не за те, що придбав валюту, а скоріше за те, що приховав ці доходи, на які купив валюту і у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

3. Автором зазначено:»какой-нибудь Петр Сидоренко из Болграда, обменявший 10 баксов в обменнике разом и лишится причитающейся ему субсидии»

Коментар Вадима Хабібулліна: Високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо «лишится субсидии» не за те, що обміняв/придбав валюту, а скоріше за те, що приховав ці доходи, на які купив валюту і у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

4. Автором зазначено: «никакой единой базы данных по обмену валюты нет. А по паспорту база данных налоговой не составляется»

Коментар Вадима Хабібулліна: Високошановний автор помиляється випадково чи навмисно — бо база даних не в «податковій», яку банківська таємниця не стосується, а безпосередньо в банках України, до яких можуть бути подані запити із вказівкою ПІБ і паспортних даних людини і її членів сімї, яка отримала субсидію. І у разі врахування цих сум в дохід людини виявиться, що дохід позбавляє права на субсидію — вимагатимуть повернути в бюджет видану субсидію. І єдине що тішить так це відміна Урядом «подвійного штрафу» за це, після моїх сотен звернень і прес-конференції 18 червня 2015.

Банківську таємницю в Україні скасовано — для тих, хто оформив субсидію
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1571357

Слухи как оружие. В прицеле – субсидии»
http://ranok.ictv.ua/sluhi-kak-oruzhie-v-pritsele-subsidii/

За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат?

За купівлю валюти позбавлятимуть субсидій і соцвиплат?

Навигация по записям

*/?>